Apple oznámil, kdy představí letošní iPhony
autor: Mirek Kočí , publikováno 30.8.2019

Společnost Apple v uplynulých hodinách oficiálně potvrdila datum očekávané tiskové konference, která přinese nové iPhony. Očekávaná keynote se v divadle Steva Jobse uskuteční 10. září v 19:00 našeho času.

Apple tak potvrdil informaci, která se na webu objevila zhruba před týdnem. I tentokrát prozrazení termínu premiéry nových produktů doprovází originální pozvánka, tentokrát s odkazem „By innovation only“, na které lze vidět logo jablečného výrobce v několika barvách. Ty mají zřejmě odkazovat na barevné varianty, v nichž dorazí nástupce iPhonu Xr. Kromě tohoto telefonu bychom se však měli dočkat i odhalení pokračovatelů špičkových modelů iPhone Xs a iPhone Xs Max.

Z dřívějších zpráv víme, že iPhony si zachovají stejný design čelní strany, avšak budou mít kompletně přepracovaná záda, kde bude umístěn fotoaparát s několika čočkami. Očekává se také nasazení výkonnějšího procesoru, vylepšení odemykání obličejem, tedy funkce Face ID nebo podpora bezdrátového nabíjení (včetně reverzního režimu).

Apple oznámil, kdy představí letošní iPhonyTagy: Apple  iPhone  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.