PanzerGlass představuje tvrzená skla pro Samsung Galaxy Note 10(+)
autor: Mirek Kočí , publikováno 27.8.2019

Společnost PanzerGlass, dánský výrobce prémiových skel pro chytrá zařízení, představil svou nabídku ochranných skel a pouzder pro novou řadu Galaxy Note 10.

Koncem minulého týdne společnost Samsung začala prodávat nové zástupce řady Galaxy Note a to Note10 a Note10+. Výrobce PanzerGlass je již nyní připraven a tak pro tyto nové vlajkové lodě posílá do prodeje nové příslušenství. K dispozici je například tvrzené sklo Premium Case Friendly, které sahá až k hraně telefonu včetně zaoblení displeje.

Samozřejmostí je pak 100% kompatibilita s originálními kryty Samsung a zároveň i s většinou krytů od výrobců třetích stran. Sklo je taktéž plně funkční se zabudovanou čtečkou v displeji telefonu.

PanzerGlass představuje tvrzená skla pro Samsung Galaxy Note 10(+) PanzerGlass představuje tvrzená skla pro Samsung Galaxy Note 10(+)

PanzerGlass představuje tvrzená skla pro Samsung Galaxy Note 10(+)

Kromě tvrzeného ochranného skla je v nabídce pro řadu Note 10 i pouzdro ClearCase, ve kterém se prolínají ochranné vlastnosti skla PanzerGlass a měkkých ochranných TPŮ okrajů, které telefon chrání v případě pádu.

Tvrzená skla PanzerGlass Premium i pouzdra ClearCase jsou aktuálně již v prodeji. Doporučená cena tvrzeného skla PanzerGlass Premium je stanovena na 1 199 Kč a ochranný kryt PanzerGlass ClearCase se prodává za doporučenou cenu 899 Kč.Tagy: PanzerGlass  Samsung Galaxy Note 10  Note 10  Galaxy Note  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
27.8.2019 16:49:06   93.99.5.xxx 10
A nebo z aliexpresu za 50 kaček

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.