Netgear AirCard 797 zajistí rychlé připojení na cestách
autor: Mirek Kočí , publikováno 15.8.2019

Po prémiovém mobilním routeru Nighthawk M2 posílá společnost Netgear do prodeje o poznání levnější zařízení v podobě AirCard 797. Jedná se o přístupový bod, který je vybaven 4G připojením kategorie 13 s dvoupásmovou Carrier agregací a 256 QAM. Jejich prostřednictvím je schopen přenášet data o rychlosti až 400 Mb/s. Podpora dvoupásmové Wi-Fi 802.11ac navíc umožňuje sdílet toto připojení s dalšími 15 mobilními zařízeními současně.

Netgear AirCard 797 nabízí samozřejmě i řadu bezpečnostních funkcí – vlastní přístupové heslo, kódováním Wi-Fi, WPS, VPN pass-through, NAT firewall či filtraci portu. Uživatelé tak nejsou odkázáni na zranitelné veřejné Wi-Fi v hotelech, kavárnách či letištních halách. Zařízení zároveň podporuje funkci odděleného přístupu pro hosty s časovými limity, sledování a blokování nežádoucích zařízení v síti či rodičovskou kontrolu.

Netgear AirCard 797 zajistí rychlé připojení na cestách

AirCard 797 lze snadno instalovat a spravovat prostřednictvím barevného 1,77palcového displeje či bezplatné mobilní aplikace Mobile. Pomocí nich mohou uživatelé průběžně sledovat statistiky využívání dat, stav baterie, upravovat nastavení či přijímat systémová upozornění. Součástí zařízení je také vestavěný akumulátor, který pokryje nepřetržitý provoz zařízení po dobu až 11 hodin na jedno nabití.

Mobilní přístupový bod Netgear AirCard 797 je k dostání za doporučenou koncovou cenu 5 317 korun s DPH.Tagy: Netgear AirCard 797  AirCard 797  Netgear  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.