Aktualizace pro Honor Watch Magic přináší češtinu
autor: Mirek Kočí , publikováno 14.8.2019

Chytré hodinky Honor Watch Magic díky nové aktualizaci nově nabízejí i češtinu. Mezi jejich přednosti patří kruhový displej a užitečné funkce, jako jsou TruSleep, fitness monitoring, měření srdečního tepu, sledování GPS polohy nebo výškoměr a tlakoměr. K dostání v tuzemských jsou ve dvou barevných variantách (Lava Black a Moonlight Silver).

Honor Watch Magic mají OLED displej velikosti 1,2 palce, rozlišení je stejné jako u Huawei Watch GT, tedy 454 x 454 pixelů. Ve výsledku tak má panel velmi dobrou jemnost 326 ppi.

Chytré hodinky jsou vybaveny elektronikou, která dokáže monitorovat tepovou frekvenci v reálném čase a to nejen při sportovních aktivitách. Hodinkám nechybí splnění certifikace 5ATM, mají také podporu GPS, Glonass i Galileo. Zároveň mají NFC pro platby přes Huawei Pay, nicméně tato služba u nás není podporována.

Chytré hodinky se dají také bezdrátově propojit s mobilním telefonem, což umožní sledovat nepřijaté hovory nebo SMS. Zvládají také notifikace ze sociálních sítí jako Facebook Messenger nebo WhatsApp..

Doporučená cena Honor Watch Magic v provedení Lava Black činí 4 699 Kč, za variantu Moonlight Silver zaplatíte 4 999 Kč.

Aktualizace pro Honor Watch Magic přináší češtinu Aktualizace pro Honor Watch Magic přináší češtinu Aktualizace pro Honor Watch Magic přináší češtinuTagy: Honor Watch Magic  Honor  Huawei  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.