Epic Games Store rozdává zdarma hry Alan Wake a For Honor
autor: Mirek Kočí , publikováno 2.8.2019

Už jste si určitě zvykli, že Epic Games Store pravidelně rozdává hry zdarma. A protože týden uběhl jako voda, je tu zase nová nabídka.  Od dnešního dne až do příštího čtvrtka můžete stahovat hororovou adventuru Alan Wake a multiplayerovou akci For Honor.

Alan Wake je počítačová hra od Remedy Entertainment vydaná v roce 2010 pro Xbox 360 a v roce 2012 pro PC. Jedná se o psychologický horor o spisovateli thrillerů Alanu Wakeovi, jehož sny se stanou realitou. Děj hry se odehrává v malém městečku Bright, kde je záhadně unesena vaše manželka a vy se na pokraji šílenství vydáváte rozplést všechny záhady a zachránit svou lásku.

For Honor, což je druhá hra úplně zdarma, je netradiční bojovka mixující strategické uvažování, týmovou hru a intuitivní bojový systém. Kromě singleplayeru je důležitou součástí multiplayer 4vs4 doplněný o desítky NPC bojovníků. Pro každou bitvu si vyberte ze tří druhů válečníků - samuraje, vikinga nebo rytíře. A jak už to tak bývá, každá třída má své vlastní zbraně, vlastnosti a herní styl, díky čemuž může zvrátit bitvu ku svému prospěchu.

Obě hry stahujte z odkazu zde. Závěrem připomínáme, že k získání Alan Wake a For Honor potřebujete účet na Epic Store a když si hry přidáte do knihovny, zůstanou vám už napořád.

Epic Games Store rozdává zdarma hry Alan Wake a For HonorTagy: Epic Games Store  Alan Wake  For Honor  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.