Huawei představuje nové fórum HuaFan a možnost vyhrát telefon P30 Pro
autor: Mirek Kočí , publikováno 25.7.2019

Společnost Huawei chce být svým zákazníkům zase o něco blíže a spouští proto na svých stránkách novou platformu HuaFan. Na tomto oficiálním fóru si fanoušci mohou vyměňovat své tipy a zkušenosti s produkty Huawei nebo se zapojit do mnoha soutěží, a vyhrát tak řadu atraktivních cen.

Cílem platformy HuaFan je nabídnout živé prostředí pro všechny zákazníky a příznivce výrobků Huawei. Uživatelé si zde mohou navzájem vyměňovat své zkušenosti či rady a podílet se na vývoji svých oblíbených produktů. V rámci fóra naleznou návštěvníci také celou řadu nejrůznějších tipů a triků, užitečných návodů ale i zajímavých novinek ze světa Huawei.

Členové fóra se dále mohou těšit také na pravidelné soutěže a srazy, jejichž součástí budou ukázky nových produktů společnosti. Nové oficiální fórum HuaFan naleznete na stránkách: https://consumer.huawei.com/cz/community/

Huawei představuje nové fórum HuaFan a možnost vyhrát telefon P30 Pro

V rámci představení nového fóra startuje ve čtvrtek 25. července, tedy dnes, soutěž Najdi další HuaFany o řadu hodnotných cen. A jaká jsou pravidla?

Zaregistrujte se na fóru HuaFan a pozvěte k registraci také své přátele a známé. Pozvánku můžete sdílet na svém profilu na Facebooku či Twitteru, nebo ji pomocí odkazu poslat do soukromé zprávy. Člen s nejvíce pozvanými přáteli, kteří se zaregistrují, si odnese nejnovější vlajkovou loď Huawei P30 Pro, pro soutěžící na druhém a třetím místě jsou pak připraveny smartphony Huawei P30 lite a Huawei Y6 2019.

Zkrátka však nepřijde žádný z účastníků soutěže. Každý soutěžící, který pozve 3 a více přátel, kteří se zaregistrují, získá balíček slev na oficiální obchod huawei.cz v hodnotě 999 Kč.

Huawei představuje nové fórum HuaFan a možnost vyhrát telefon P30 ProTagy: Huawei  HuaFan  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.