Philips 242B9T: Dotykový monitor s technologií SmoothTouch
autor: Mirek Kočí , publikováno 7.6.2019

V českých obchodech se začal prodávat monitor Philips 242B9T s úhlopříčkou 24 palců a technologií SmoothTouch. Nabízí Full HD panel ve formátu 16:9, odolnost vůči prachu a vodě dle normy IP54, projektivní kapacitní multidotykovou plochu s podporou až 10 současných dotyků, širokou škálu portů a konektorů a technologii ochrany zraku. Dle výrobce představuje ideální řešení pro všechny profesionály, pracující s nejrůznějšími aplikacemi prodejních kiosků, infomačních pultů a panelů. Uplatnění najde například v hotelových lobby, obchodech, restauracích nebo školách.

Nový Philips 242B9T nabízí plně interaktivní SmoothTouch panel, který má poskytovat snadnou interakci, ať už je nasazen kdekoli. Projektivně kapacitní (PCAP) displej umožňuje psaní všemi deseti, takže uživatel může na monitoru psát jako na běžné klávesnici. A pro lepší přesnost při zadávání je k dispozici i stylus.

Monitor je vybaven i technologii SmartContrast, která automaticky upravuje barevné podání a úroveň podsvícení. A chybět nemohou ani další užitečné funkce jako jsou Flicker-Free, LowBlue mód, EasyRead mód a další. 242B9T zaujme v neposlední řadě i širokou škálu možností připojení: je tu HDMI 1.4, VGA, DVI-D, DisplayPort 1.2, HDMI 1.4 a možnost rychlonabíjecí prostřednictvím USB 3.1.

Philips 242B9T je v tuzemských obchodech dostupný za koncovou cenu 7 659 Kč.

Philips 242B9T: Dotykový monitor s technologií SmoothTouchTagy: Philips 242B9T  Philips  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.