Aplikace Navizoo přichází s interaktivními funkcemi
autor: Mirek Kočí , publikováno 14.5.2019

Aplikace Navizoo byla původně první zoo navigací, která zmapovala desítky zoologických zahrad po celém světě. Pro letošní sezónu si vývojáři připravili nové interaktivní funkce, které návštěvníkům a milovníkům zvířat umožní získat o zvířatech více informací a zahrát si vzdělávací hry. 

Pro letošní sezónu si vývojáři připravili nové interaktivní funkcePro sezónu 2019 tým startupu vylepšil aplikaci o interaktivní funkce, které mají rozšířit znalosti uživatele o zvířecí říši, ale zejména mají propojit offline zážitek z návštěvy zoo s online funkcemi aplikace. První významnou funkcí jsou kvízy, které mohou uživatelé hrát přímo během návštěvy zoo nebo i doma. Druhou novinkou jsou vylepšené interaktivní mapy zoo, které jsou obohaceny o popisky zvířat a atrakcí. 

Aplikace Navizoo přichází s interaktivními funkcemi Aplikace Navizoo přichází s interaktivními funkcemi Aplikace Navizoo přichází s interaktivními funkcemi

  Aplikace Navizoo přichází s interaktivními funkcemi Aplikace Navizoo přichází s interaktivními funkcemi Aplikace Navizoo přichází s interaktivními funkcemi  

Dalším rozšířením jsou puzzle se stovkami obrázků, které mohou uživatelé skládat a poznávat tak nové druhy zvířat. Kromě nových funkcí Navizoo rozšiřuje i počet zoologických zahrad, ve kterých mohou uživatelé plnohodnotně využívat všechny funkce.

Aktuálně Navizoo obsahuje 30 zoologických zahrad v České republice, Maďarsku, Rakousku, Polsku, Německu, Itálii, Nizozemsku a na Slovensku. Aplikace funguje na platformě Android a iOS.

Aplikace Navizoo přichází s interaktivními funkcemiTagy: Navizoo  aplikace  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.