Zákazníků Vodafonu s eSIM přibývá. Nově mohou volat přímo z hodinek od Samsungu
autor: Mirek Kočí , publikováno 9.5.2019

Miniaturní zabudovaný čip pro eSIM, který nahradil klasické plastové SIM karty, umožňuje připojit do mobilní sítě nejrůznější zařízení. V síti Vodafonu jsou to od května chytré hodinky Samsung Galaxy Watch. Díky eSIM se navíc na trhu objevily historicky první duální telefony od společnosti Apple, kde už je možné mít najednou aktivní třeba pracovní a soukromé telefonní číslo.

Vodafone uvádí, že za pouhý měsíc si u něj eSIM aktivovalo přes tisíc zákazníků. „Zákazníci jsou s jejím fungováním spokojeni, i proto zařazujeme do portfolia podporovaných zařízení chytré hodinky Samsung Galaxy Watch. Ty díky eSIM mohou mít vlastní telefonní číslo, takže není problém si z hodinek zatelefonovat nebo poslat SMS,“ řekl Michal Janda, ředitel oddělení produktů a služeb společnosti Vodafone.

Čip pro nahrání eSIM profilu mají například telefony iPhone XR, iPhone XS nebo iPhone XS Max i tablety Apple 11 iPad Pro a Apple iPad Mini. Díky eSIM jsou tak na trhu první duální telefony od Applu, které umožňují mít aktivní dvě telefonní čísla najednou – jedno na eSIM a jedno spojené s klasickou plastovou SIM.

Zákazníků Vodafonu s eSIM přibývá. Nově mohou volat přímo z hodinek od Samsungu

Zdroj: VodafoneTagy: Vodafone  eSIM  iPhone  Apple  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

0 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.