Sluchátka SteelSeries Arctis 9X pro Xbox One míří na trh
autor: Mirek Kočí , publikováno 23.4.2019

Výrobce herních periferií SteelSeries uvádí na trh Arctis 9X, sluchátka určená pro konzoli Xbox One, která nabízí připojení přes bezdrátovou síť Xbox Wireless a rozhraní Bluetooth.

Nová sluchátka SteelSeries se připojují přímo ke konzoli, podobně jako bezdrátový ovladač. Umožňují nastavení poměru hlasitosti zvuku ze hry a z aplikace pro komunikaci díky ChatMix slideru. Zároveň lze na hlavní stránce Xboxu One vidět úroveň nabití baterie sluchátek.

„Pracovali jsme se společností Microsoft od základu na vytvoření zcela nového řešení přenosu Xbox Wireless,“ říká Brian Fallon, senior manažer SteelSeries pro oblast audio zařízení, a dodává: „Výsledkem je nejkvalitnější implementace připojení Xbox Wireless jakou headset určený pro Xbox kdy měl.“

Konektivitu dále umocňuje duální bezdrátová technologie poskytující hráčům prostor pro připojení dalšího Bluetooth zařízení zatímco hrají. Bluetooth lze využít i pro telefonické hovory, poslech hudby nebo jinou hlasovou komunikaci přes internet a zároveň vyvážit poměr hlasitosti se zvukem z konzole Xbox.

SteelSeries Arctis 9X disponují zatažitelným ClearCast mikrofonem a pracují s oceňovaným zvukovým systémem Arctis Signature Sound. Výrobce zmiňuje také kompatibilitu s Windows Sonic Spatial Audio a slušnou výdrž až 20 hodin na jedno nabití baterie.

Headset SteelSeries Arctis 9X je dostupný za koncovou cenu 199,99 eur prostřednictvím webu www.steelseries.com.

Sluchátka SteelSeries Arctis 9X pro Xbox One míří na trhTagy: SteelSeries Arctis 9X  SteelSeries  Arctis 9X  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.