Huawei P30 Pro je podle TIPA Awards nejlepší foto smartphone
autor: Mirek Kočí , publikováno 6.4.2019

Nově představená vlajková loď Huawei se pyšní dalším úspěchem. Po pokoření první příčky v žebříčku DxOMark se skóre 112 bodů, si model P30 Pro odnáší i prestižní ocenění TIPA World Awards, kde jej porota označila za jasného vítěze kategorie „Best Photo smartphone“. Tento titul si vlajkové lodě série P vybojovaly již třetí rok v řadě.

„Strategie společnosti Huawei se již po řadu let zaměřuje na maximální zážitek z fotografování. Rádi bychom proto ještě jednou poděkovali TIPA za ocenění naší nejnovější vlajkové lodi P30 Pro,“ řekl viceprezident mobilní divize Huawei Consumer Business Group Changzhu Li.

Porota složená z fotografických odborníků z celého světa po důsledném testování a porovnání uvedla, že nový systém Leica Quad Camera podává mimořádné výsledky za všech světeolných podmínek. Huawei P30 Pro je vybavený několika objektivy: hlavním fotoaparátem s rozlišením 40 Mpx a snímačem Huawei SuperSpectrum v kombinaci s ultra širokoúhlým objektivem s rozlišením 20 Mpx a teleobjektivem s rozlišením 8 Mpx. Novinka v podobě objektivu Time-of-Flight (TOF) pak zachycuje hloubku fotografií pro ještě lepší bokeh efekt.

Huawei P30 ve verzi 6 + 128 GB koupíte za 22 499 Kč a P30 Pro s 8 GB RAM + 256 GB pořídíte za 24 999 Kč. Při nákupu telefonů řady P30 mohou zákazníci navíc využit 90denní záruky na poškození displeje a zadního krytu. Tato nabídka platí do 15. dubna a pro její využití je nutná registrace v aplikaci HiCare.

Huawei P30 Pro je podle TIPA Awards nejlepší foto smartphoneTagy: Huawei  P30 Pro  Huawei P30 Pro  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
7.4.2019 12:00:44   85.71.231.xxx 41
Není nad ocenění kde každý výrobce musí dostat nějaké ocenení. I kdyby se musela vytvořit nová kategorie.

Obdobné je to i s lokálními "cenami" jako je Banka roku, Obchodník roku...

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.