Microsoft uvede konzoli Xbox One S bez mechaniky
autor: Mirek Kočí , publikováno 24.3.2019

Společnost Microsoft se připravuje na uvedení nové verze konzole Xbox One S, která nebude mít mechaniku pro přehrávání fyzických kopií her. Nový model, určený výhradně pro digitálně distribuované tituly, ponese jméno Xbox One S All-Digital Edition a na všech trzích se začne prodávat 7. května.

Předobjednávky nového Xboxu One S mají být zahájeny v polovině dubna, aby se o několik týdnů později konzole dostala do obchodů. Novinka má zákazníkům nabídnout 1TB pevný disk, na kterém budou předinstalované hry Sea of Thieves, Minecraft a Forza Horizon 3.

Je nicméně zřejmé, že americká společnost novým xboxem bude cílit hlavně na předplatné půjčovny Xbox Game Pass, kterou v poslední době silně tlačí vpřed. V knihovně této služby je již nyní více než 100 her a nový model, pokud se bude dobře prodávat, by mohl představovat slušný a hlavně stálý zdroj peněz. 

Závěrem dodejme, že se spekuluje i o tom, že Microsoft v červnu na konferenci E3 v Los Angeles odhalí novou generaci Xboxu. Mělo by se jednat konkrétně o dva modely, z nichž jeden bude výkonný po vzoru Xboxu One X a druhý spíše cenově dostupnější.

Microsoft uvede konzoli Xbox One S bez mechaniky

ZdrojTagy: Microsoft  Xbox One S  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.