DayZ od Bohemia Interactive vyjde na konzoli Xbox One ve verzi 1.0
autor: Mirek Kočí , publikováno 17.3.2019

Společně s premiérou filmového traileru během Inside Xbox show oznámily společnosti Bohemia Interactive a Microsoft, že open world survival DayZ vyjde, společně s velkým updatem, na Xbox One 27. března. Hra opustí program Xbox Game preview po sedmi měsících early access vývoje a úzké spolupráci s komunitou. Stejně jako v případě PC verze mají vývojáři naplánovanou celou řadu updatů, kterými budou Xbox verzi obsahově i funkčně po vydání vylepšovat. Nicméně již základní verze 1.0 by měla nabídnout spoustu hodin skvělých zážitků pro stávající i nové hráče.

DayZ verze 1.0 vychází na Xbox One díky velké pomoci Xbox Game Preview komunity, která se v uplynulých měsících výrazně podílela na směřování vývoje celé hry. Ve srovnání například s lednovou Game Preview verzí nabídne verze 1.0 vylepšené ovládání, příjemnější správu inventáře a obecně lepší výkon a stabilitu ve hře i na serverech. Stejné startovní podmínky pro všechny hráče by pak měl zajistit reset postav a serverových dat z Game Preview období.

Vydáním verze 1.0 samozřejmě vývoj Xbox One verze DayZ nekončí. Tvůrci z Bohemia Interactive připravují na rok 2019 sérii zdarma dostupných updatů, které rozšíří hru obsahově (nové zbraně a vozidla) a prohloubí herní zážitek.

Až do 27. března je DayZ v rámci Game Preview programu dostupná za cenu 39,99 eur. Po vydání verze 1.0 si mohou hru zájemci pořídit za 49,99 eur. Nakonec důležitá zpráva pro majitele PlayStationu 4  (Pro) – DayZ na tyto konzole vyjde ještě v průběhu letošního roku.Tagy: DayZ  Bohemia Interactive  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.