Nový update pro World of Tanks přináší kolová vozidla
autor: Mirek Kočí , publikováno 7.2.2019

První velké rozšíření roku 2019 ve World of Tanks je tady. Jako zcela nová kategorie se ve hře objevují kolová vozidla, která nabídnou novou dimenzi hraní za lehké tanky. Novinka vstupuje do hry s francouzskými vozy začínajících na Tier VI.

Přidání francouzských kolových vozidel do hry vytváří novou roli na bojišti, objevuje se zde aktivní skaut, mrštný a rychlý průzkumník. Tyto stroje se musí přiblížit svým cílům, aby je i díky svému maskování rychle a nenápadně objevily pro spoluhráče.

Kolová vozidla se od „běžných“ tanků liší díky svým jedinečným novým mechanikám: funkci uzamčení na cíl a dvěma režimy jízdy. Jak zkoumáte nová vozidla, jsou tyto mechaniky postupně přidávány s každou úrovní. Jak stoupá úroveň, tak se také zvyšuje rozdíl v manévrování a rychlosti mezi dvěma dostupnými režimy, výchozím a jízdou.

Vývojářský tým Wargaming strávil spoustu času debatami o tom, která vozidla by měla v nové kolové větvi být. Ve výsledku se rozhodl pro šest kolových vozidel, z nichž pět se dá vyzkoumat od úrovně VI do úrovně X, a jedno je prémiové. Všechna mají historický původ, a pouze vozidlo X. úrovně se od svého historického protějšku nepatrně liší.

Kolová vozidla jsou:

- AMD Panhard 178B, Tier VI
- Hotchkiss EBR, Tier VII
- AML Lynx 6x6, Tier VIII
- Panhard EBR 90 (mle. 64), Tier IX
- Panhard EBR 105, Tier XTagy: World of Tanks  Windows  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
8.2.2019 14:10:28   199.247.34.xxx 30
Byl jsem vášnivý hráč bety, hru jsem hrál někdy do updatu 6.7 bez premium účtu a uživil jsem i tier IX, ale moc dobře si pamatuji na prohlášení, že ve hře nikdy nebudou kolová vozidla a raketomety, stejně jako moderní tanky s hladkým vývrtem...

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.