Startuje uzavřená beta World of Warships: Legends pro konzole
autor: Mirek Kočí , publikováno 7.12.2018

Hra World of Warships: Legends se připravuje na uzavřený beta víkend, v němž si první námořníci vyzkouší očekávaný příchod lodních bitev na konzolích. První měření sil proběhne o víkendu od 21. prosince na PlayStationu 4 a Xboxu One.

Půjde v podstatě o první velký veřejný test před vydáním hry, na němž si hráči odzkouší svoje schopnosti a současně dají vývojářům tolik potřebný zpětný pohled. Uzavřená beta nabídne americké a japonské lodě, hráči ti si tak vychutnají sílu lodí jako Iowa nebo Amagi. Bojové mise navíc přinesou mnoho zajímavých odměn a samozřejmě také tolik potřebné XP.

World of Warships: Legends rozšiřuje zážitek původní hry o možnosti, které nabízejí jen konzole. Bitvy, tempo kampaní, to vše je nyní svižnější. Vizuální vylepšení v oblasti vody, kouřových efektů a modelů lodí také pomáhá vytvořit nejnovější verzi hry ještě více realističtější a dravější než kdykoli předtím.

Hráči se mohou přihlásit do budoucích víkendů Closed Beta pro World of Warships: Legends již nyní, aby získali speciální odměny při startu naplánovaným na 21. prosince 2018. Předběžně se zaregistrujte na adrese: https://wowslegends.com.Tagy: World of Warships: Legends  Wargaming  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.