HP představuje studentský notebook ProBook x360 11 G3 EE
autor: Mirek Kočí , publikováno 28.11.2018

Už od roku 2015 HP se svými počítači z řady Education Edition přináší neustále odolnější a inovativnější pracovní nástroje ušité na míru studentům. U nového modelu ProBook x360 11 G3 EE se firma zaměřila na nové prvky a funkce, které jim pomohou co nejvíce zvýšit účinnost učení a naopak snížit školám náklady na jejich správu a zkrátit dobu nečinnosti.

HP ProBook x360 11 G3 EE je tenčí než jeho předchůdce, stále však má gumové okraje, které tlumí nárazy, zpevněnou zástrčku pro napájecí kabel, displej chráněný sklíčkem Gorilla Glass 3 a klávesnici odolnou proti polití.

O výkon se starají úsporné rocesory Intel, což se podepisuje na dobré výdrži notebooku. Výrobce tvrdí, že na jedno nabití počítač dokáže fungovat až po dobu šestnácti hodin. K internetu se připojí buď přes 2×2 AC Wi-Fi adaptér, nebo přes port RJ-45 pomocí síťového kabelu. Ochranu školní sítě a důležitých dat zajistí integrované softwarové nástroje HP pro správu a zabezpečení, jako jsou HP Manageability Integration Kit pro správu systémů s různými OS nebo HP BIOSphere Gen4 pro automatické aktualizace BIOSu. Přítomna je i nová funkce HP Interactive Light, která by měla dodat interakci ve třídě nové obrátky a zlepšit spontánní skupinové diskuze, moderované otázky a odpovědi a využití vizualizace při dalších úkolech.

Všestranná 360° konstrukce počítače se přizpůsobí jakémukoliv úkolu díky čtyřem módům použití – stojan, stan, tablet a notebook. Ještě více možností pak přináší volitelná duální kamera a volitelné digitální pero.

Cena a dostupnost

HP ProBook x360 11 G3 EE bude v České republice dostupný od ledna. Doporučenou cenu notebooku výrobce zatím neoznámil.

HP představuje studentský notebook ProBook x360 11 G3 EETagy: HP  ProBook x360 11 G3 EE  HP ProBook x360 11 G3 EE  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
28.11.2018 15:12:13   185.220.101.xxx 00
S rozlišením naznačeným v obrázku tedy příliš neoslní (a třeba jo XD.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.