Transcend představil paměťové karty série 700S
autor: Mirek Kočí , publikováno 22.10.2018

Nabídka paměťových karet SD od firmy Transcend byla rozšířena o nové modely s rychlostí čtení až 285 MB/s. Dostupné v provedení 32 GB a 64 GB jsou nosiče řady 700S určeny pro uživatelé pokročilých digitálních kamer a zrcadlovek.

Výrobce zajišťuje životnost karet na úrovni 10 000 cyklů vložení a vyjmutí a pětiletou záruku. Speciální aplikaci RecoverX pro obnovení dat a správu nosičů lze stáhnout zdarma z oficiálních stránek Transcendu

Nové karty SDXC/SDHC podporují rozhraní UHS-II standardů U3 a V90. Vyznačují se rychlostí čtení až 285 MB/s a zápisu až 180 MB/s. To umožňuje nahrávat video až do rozlišení 4K, aniž by bylo třeba se obávat nízké kvality záznamu nebo ztráty snímků.

Transcend představil paměťové karty série 700S

Nosičům nové řady nevadí ani extrémní podmínky – výdrží bez poškození i ponoření do vody po dobu 30 minut do hloubky 1 m, jsou odolné proti otřesům, rentgenovému záření a elektrostatickým vlivům, rozsah jejich provozních teplot je -25°C až 85°C.

Záruka, cena a podpora

Produkty budou brzy dostupné k prodeji v Polsku. Doporučené maloobchodní ceny karet činí 1 849 Kč za verzi 32 GB a 2 649 K za variantu 64 GB.Tagy: Transcend  700 S  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.