Adrenalinová akční hra Just Cause 4 se ukazuje v příběhovém traileru
autor: Martina Lipertová , publikováno 21.10.2018

Příběh v sérii Just Cause nikdy nebyl hlavním pilířem, neboť tyto hry si točí především kolem nikdy neutuchající akce. Nicméně příběh tady vždycky je a to se týká také připravovaného čtvrtého dílu. Pokud vás zajímá, na co se v příběhu Just Cause 4 můžete těšit, mrkněte na trailer.

Adrenalinová akční hra Just Cause 4 se ukazuje v příběhovém traileru

Příběhový trailer je přibližně minutu a půl dlouhý a kromě základních náležitostí, jako například že Rico má hodně nepřátel, obsahuje také další detaily. A nebyl by to trailer k Just Cause 4, aby ho nezdobila také bezhlavá akce. K vidění jsou mocné výbuchy domů, automobilů, vlaků a tak podobně. Zkrátka všechno je přesně takové, na co jsme zvyklí. 

Možná nejzajímavější v celém traileru je přitom pasáž, kde Rico Rodriguez jede na motorce v písečné bouři. Tento záběr společně se záběrem, kdy se Rico rozhlíží po krajině a v dále vidí hurikán, poukazuje na jednu z hlavních novinek – nepředvídatelné změny počasí a jejich vliv na krajinu a potažmo i hratelnost.

Pokud se na Just Cause 4 těšíte, v kalendáři si zakroužkujte datum 4. prosince. Na tento den je totiž naplánováno její vydání.

Zdroj: 1, 2Tagy: hry  hra  akční  just cause  just cause 4  trailer  video  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.