Zahájen prodej lístků pro MČR v počítačových a mobilních hrách
autor: Mirek Kočí , publikováno 12.10.2018

PLAYzone zahajuje předprodej vstupenek na největší herní akci roku, kterou je Mistrovství ČR v počítačových hrách a Vodafone Mistrovství ČR v mobilních hrách v rámci festivalu Life! Zakoupení vstupenky opravňuje návštěvníka ke vstupu na celé výstaviště ve dnech konání festivalu, tedy 9. až 11. listopadu.

Stejně jako v loňském roce bude možnost v předprodeji exkluzivně získat prémiové balíčky plné odměn. Velkou letošní novinkou je kategorie VIP v limitovaném počtu 100 ks, která vedle dalších výhod a třídenního vstupu na celé výstaviště nabízí i speciální edici mikiny s motivy Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách, kterou si domů budete moci odnést ve stylovém PLAYzone batůžku. Tento speciální balíček pro opravdové gamery bude k dostání za 1 500 Kč. Nižší varianta s označením Premium bude dostupná v jednodenní i třídenní variantě za 350 Kč, respektive 550 Kč. Klasická jednodenní vstupenka bude v předprodeji i na místě stát klasických 150 Kč.

 Zahájen prodej lístků pro MČR v počítačových a mobilních hrách

Exkluzivní balíčky kategorie Premium a VIP skrývají tyto odměny pro lepší zážitek:

Unikátní MČR mikina (velikosti S, M, L, XL nebo XXL) – pouze VIP

PLAYzone batoh – pouze VIP

Vstup na celé výstaviště

Přednostní vstup na bar

Lepší sezení

1×/3× lístek do tomboly

1×/3× chlazený Semtex

1× časopis SCORE

Exkluzivní visačka s klíčenkou na krk

Zařazení do Windows 10 soutěže o modifikovaný počítač Alza GameBox GTX1080Ti

Velká Windows 10 soutěž

Pořadatel MČR, agentura PLAYzone, se ve spolupráci se společností Microsoft rozhodla pokračovat v loňské spolupráci, díky které mohl náhodně vylosovaný návštěvník vyhrát výlet na libovolnou herní akci v Evropě. V letošním roce bude odměna spíše věcná než zážitková. Tentokrát se bude hledat nejoblíbenější domácí streamer a každý, kdo si v předprodeji zakoupí lístek kategorie VIP nebo Premium (jednodenní i třídenní), bude mít šanci svému oblíbenci dát hlas. Právě tímto hlasem se můžete zařadit do slosování o modifikovanou herní počítač Alza GameBox GTX1080Ti, o niž proběhne slosování v neděli odpoledne na počítačové stage.

Předprodej vstupenek probíhá výhradně na adrese www.mcrpc.cz/listky pro počítačové hry a na adrese www.mcrmobil.cz/listky pro hry mobilní. Veškeré uvedené předměty v rámci VIP a Premium lístků získají jejich držitelé přímo na výstavišti během akreditace nebo na informačním stánku PLAYzone v pavilonu B. Prémiové služby jsou platné pouze v pavilonu B, kde se koná Mistrovství ČR v počítačových hrách a Vodafone MČR v mobilních hrách. Vstupenka držitele neopravňuje k jiným VIP/prémiovým vstupům v rámci festivalu Life!Tagy: PLAYzone  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.