Sledujte představení nových produktů od Applu naživo, poprvé na Twitteru
autor: Martina Lipertová , publikováno 12.9.2018

Apple svoje nové produkty vždycky představovala na vlastních stránkách, letos se ovšem rozhodla pro změnu. Apple Event si poprvé v historii budeme moci pustit také na Twitteru. Apple tímto způsobem může oslovit spoustu nových lidí, kteří by kvůli odhalení nových iPhonů, iPadů a Maců stránky společnosti nejspíše neotevírali.

Sledujte představení nových produktů od Applu naživo, poprvé na Twitteru

Pro Apple je to letos už druhý velký krok ke zpřístupnění svých streamů širšímu publiku. Přenos z WWDC (konference společnosti Apple pro vývojáře) jsme vedle Safari a Edge na stolních počítačích nově mohli sledovat také na Chromu a Firefoxu.

Apple Event by měl být vysílán na Twitterovém účtu, kde cupertinská společnost nikdy nic netweetuje, ale pouze přehrává placené reklamy. Na stránce jejího profilu tedy nemůžete nic vidět, pokud ovšem otevřete následující reklamu a kliknete v ní na tlačítko „to se mi líbí“ (srdce), Apple by vás měla o začátku Eventu informovat. 

Představení nových produktů od Applu proběhne v Divadle Steva Jobse v areálu Apple Parku a to dnes od 19:00 hodin. V rámci této akce bychom se měli dočkat trojice nových iPhonů, Apple Watch Series 4 a podle mnohých spekulací také nového iPadu a Macu.

Zdroj: The VergeTagy: apple  iphone  mac  ipad  apple event  stream  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.