Alza.cz se stává se novým generálním partnerem MČR v počítačových hrách
autor: Mirek Kočí , publikováno 10.9.2018

Největší tuzemský online prodejce má již na kontě např. úspěšnou spolupráci s týmem Alza.eXtatus a mladým talentovaným hráčům pomáhá výrazně i jeho projekt pod názvem Alza Gaming. Není tak žádným velkým překvapením, že Alza nebude chybět ani na letošním vyvrcholení české eSportové sezóny – MČR v počítačových hrách.

„Jsme rádi, že jsme se stali oficiálním partnerem MČR v počítačových hrách. Tento zaběhnutý brand nám přináší nejen nové možnosti přiblížení se hráčské komunitě, ale také splňuje cíle, které jsme si na začátku roku předsevzali. Chceme podporovat všechny hráče a toto spojení nám dává logicky smysl. Těšíme se na vyvrcholení herní sezóny a na naše fanoušky,“ prohlásil k uzavřenému partnerství Pavel Roubínek, zástupce společnosti Alza.cz.

Největší česko-slovenskou herní akci roku vloni navštívilo na 50 tisíc diváků a v jeden moment ji online sledovalo přes 10 500 lidí. Osmý ročník vyvrcholení české esportové sezóny se uskuteční ve dnech 9. až 11. listopadu na Brněnském výstavišti a pokud si nechcete nechat ujít novinky ohledně této akce, sledujte facebookovou událost.

Alza.cz se stává se novým generálním partnerem MČR v počítačových hráchTagy: Alza.cz  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.