Nový Just Cause 4 trailer ukazuje destruktivní tornáda
autor: Martina Lipertová , publikováno 21.8.2018

Těsně před startem Gamescomu 2018 společnost Square Enix uveřejnila nový trailer z připravované open-world akční hry Just Cause 4. Pokud jste si mysleli, že tahle herní série už nemůže přinést více šílené akce, tak tohle video vás rychle vyvede z omylu.

Nový Just Cause 4 trailer ukazuje destruktivní tornáda

Trailer přináší první obrázky přímo z hraní hry a je zaměřený na nový Apex engine, respektive jednu ze čtyř simulací „extrémního počasí“ a s tím spojenou fyziku. Ve videu je přímo vidět, jak krajinou prochází mocné tornádo. Rico Rodriguez tornádo pronásleduje v obrněném voze s názvem Storm Chaser, přičemž je svědkem, jak v jeho okolí létají sutiny poničených domů. 

Tvůrci přitom zdůrazňují, že následky ničivého tornáda jsou vypočítávány v reálném čase, to znamená, že se nejedná o žádné naskriptované in-game sekvence. Díky tomu každé tornádo a spoušť, kterou po sobě zanechává, vypadá naprosto uvěřitelně.

V závěrečné fázi traileru jsou potom vidět i nové možnosti zbraní, které přinesou dva rozdílné módy, stejně jako nové a značně důmyslné způsoby ničení základen. 

Just Cause 4 vychází 4. prosince 2018 pro počítače a konzole Xbox One a PlayStation 4. Pokud se této hry nemůžete dočkat, brzy si ji budete moci předobjednat ve standardní nebo Gold edici. Majitelé Gold edice dostanou přístup k Just Cause 4 o den dříve, než se dostane na pulty obchodů.

Zdroj: GamespotTagy: gamescom 2018  hry  hra  just cause  just cause 4  trailer  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.