Základní desky Asus X399 nově podporují 2. generaci procesorů AMD Ryzen Threadripper Pro
autor: Mirek Kočí , publikováno 16.8.2018

Základní desky Asus z řady X399 nově podporují procesory AMD Ryzen Threadripper druhé generace. Jedná se konkrétně o modely ROG Zenith Extreme, ROG Strix X399-E Gaming a Prime X399-A. Podpora nových čipů je dostupná prostřednictvím aktualizace BIOSu, která je již dostupná ke stažení na webu výrobce.

Nejnovější procesory Ryzen Threadripper obsahují až 32 jader a 64 vláken, které poskytují nekompromisní výpočetní výkon těm nejnáročnějším uživatelům – designérům, tvůrcům multimédií, hráčům a všem ostatním, kteří potřebují provozovat náročné aplikace s maximální rychlostí. Pro podporu vyššího tepelného výkonu při přetaktování nových procesorů Asus navrhl i nové přídavné chladicí řešení (cooling kit), které však bude k dispozici až na začátku září.

32jádrový, 64vláknový procesor Ryzen Threadripper 2990WX je již od tohoto týdne dostupný u prodejců. 16jádrový a 32vláknový procesor Ryzen Threadripper 2950X by měl být uveden na trh v pátek 31. srpna a další dva modely (Ryzen Threadripper 2970WX a 2920X) mají datum vydání naplánované na říjen.

Základní desky Asus X399 nově podporují 2. generaci procesorů AMD Ryzen Threadripper ProTagy: X399  Asus  AMD Ryzen Threadripper  ROG Zenith Extreme  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.