Evolveo Gamma T2: multimediální rekordér s podporou H.265/HEVC
autor: Mirek Kočí , publikováno 8.8.2018

Evolveo uvádí na trh nový rekordér se dvěma HD tunery a certifikací Českých Radiokomunikací. Plně podporuje nastupující formát vysílání H.265/HEVC a další multimediální formáty jako jsou Dolby Digital Plus, EAC3, MKV, DivX, MP3 a JPG.

Rekordér se vyznačuje zajímavým designem v kovovém těle a LCD displejem. Má se snadno ovládat pomocí dálkového ovladače. Instalace a ladění programů probíhá automaticky – lze volit mezi laděním po kanálech nebo frekvencích. Snadné ovládání je podpořeno českým menu na obrazovce.

Evolveo Gamma T2 nahrává televizní programy v digitální kvalitě na připojené USB úložiště. Je možné navíc zaznamenávat jiný program, než ten, který právě běží na televizní obrazovce, a to i z odlišných multiplexů. Rekordér podporuje funkci TimeShift, nabízí EPG (elektronický programový průvodce), obsahuje přehledné české menu a nahrávání programů je možné plánovat předem. Záznam se pak spouští automaticky ve zvoleném čase a ze zvoleného kanálu.

Evolveo Gamma T2: multimediální rekordér s podporou H.265/HEVC

Pomocí rekordéru je také možné z připojeného USB zařízení přehrávat nejen dříve nahrané programy, ale i ostatní multimediální soubory ve formátech MKV, DiVX, MPG, MP3, MOV nebo JPEG.

Dostupnost a cena

Duální multimediální rekordér Evolveo Gamma T2 je dostupný za doporučenou koncovou cenu 1 390 Kč včetně DPH.Tagy: Evolveo  Windows  Gamma T2  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.