Skrill internetová peněženka nabízí možnost nákupu a prodeje kryptoměn
autor: Martina Lipertová , publikováno 29.7.2018

Internetová peněženka Skrill nyní nabízí možnost nákupu a prodeje čtyř známých kryptoměn. Jedná se o Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC).

Nákup kryptoměn ve Skrill internetové peněžence je dostupný ve více než 30 zemích světa. Vedle České republiky je to třeba Spojené království nebo Arabské Emiráty. Tato možnost naopak není k dispozici pro zájemce z Ruska či USA, kde jsou kryptoměny regulovány.

Skrill internetová peněženka nabízí možnost nákupu a prodeje kryptoměn

Možnost posílání kryptoměn mezi účty (respektive převod kryptoměn mezi jednotlivými Skrill peněženkami) k dispozici není. Stejně tak chybí možnost platit kryptoměnami u obchodníka. Jak ale prozradil Lorenzo Pellegrino, výkonný ředitel společnosti Skrill, NETELLER a Income Access, i tyto možnosti by do Skrillu časem měli přibýt.

Společnost Skrill v současné chvíli plánuje zavést kryptoměny také do mobilní aplikace. Mateřská společnost Skrillu by pak kryptoměny chtěla aktivovat také ve své druhé internetové peněžence NETELLER.

Svět kryptoměn je stále hodně divoký. Přidání kryptoměn do tak populární peněženky jako je Skrill by mělo přispět k jeho stabilizaci, ačkoliv tento proces stejně bude ještě hodně dlouhý a náročný.

Zdroj: 1, 2Tagy: skrill  moneybookers  internetová peněženka  kryptoměny  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
30.7.2018 14:16:11   94.242.92.xxx 00
Zajímavé, jak u hazardních her, alkoholu, cigaret, i investic s komoditami, podílovými fondy apod., je vždy zákona uvedeno poučení a varování o škodlivosti, nebezpečnosti, o nejistém výsledku (při investicích) a na kryptoměny se tak nějak zapomíná. Tady je zase jenom další článek o tom, jak jsou kryptoměny super a že na tom každý snadno zbohatne, ovšem varování pro tupé finanční negramoty nikde.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: -0.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.