Evolveo MultiMedia Box M8: Multimediální centrum s Androidem
autor: Mirek Kočí , publikováno 24.7.2018

Evolveo uvádí na trh nové multimediální centrum MultiMedia Box M8, které má nabídnout dostatečný výkon pro přehrávání multimediálních souborů, hraní her nebo přehrávání videa v rozlišení 4K na připojené televizní obrazovce. Zařízení je založeno na operačním systému Android a disponuje vnitřní pamětí 16 GB, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty.

MultiMedia Box M8 podporuje formáty Dolby Vision, DTS Digital Surround, HDR, HLD (Hybrid Log-Gamma) a také nový video kodek VP9. Samozřejmostí je hardwarové dekódování při přehrávání videa ve vysokém rozlišení Utra HD 4K2K s kompresním formátem H.265/HEVC až 60 snímků za sekundu a video výstup HDMI 2.0a.

Připojení k internetu je realizováno pomocí bezdrátového WiFi připojení s technologií 802.11ac. Pro plynulý přenos datově náročných souborů v počítačové síti pak je připraveno gigabytové síťové LAN připojení.

K zařízení je možné prostřednictvím portu USB připojit externí úložiště (například USB disk nebo flash disk) s vlastní knihovnou fotografií, videa, filmů nebo hudebních souborů a soubory přehrávat na připojené televizní obrazovce a případně dále na audio zařízení.

Evolveo MultiMedia Box M8: Multimediální centrum s Androidem

MultiMedia Box M8 snadno spolupracuje i s mobilními zařízeními. Pomocí funkce Miracast lze prostřednictvím multimediálního přehrávače zrcadlit na připojenou televizní obrazovku obsah mobilních přístorjů, jako jsou chytré telefony nebo tablety. Přehrávač také podporuje video aplikace iVysilani (Česká televize), iPrima (Prima TV), O2 TV, Horizon Go (UPC), Voyo (NOVA TV), Stream.cz, Netflix, HBO Go a mnoho dalších.

Dostupnost a cena

Multimediální přehrávač Evolveo MultiMedia Box M8 je dostupný za doporučenou koncovou cenu 3 190 Kč včetně DPH.Tagy: Evolveo  MultiMedia Box M8  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.