Microsoft na E3 oznámil, že zdvojnásobí počet herní studií
autor: Mirek Kočí , publikováno 10.6.2018

Nedělní tisková konference Xbox E3 2018 byla v historii Microsoftu doposud největší. Americká firma oznámila zdvojnásobení počtu herních studií a předvedla rekordních 52 her včetně 18 exkluzivních titulů a 15 světových premiér.

Pestrá nabídka zahrnula hry pro každého, od titulů jako Forza Horizon 4, Halo Infinite a Gears 5, přes Session, Below, Ashen a Tunic, až po nejnovější trháky příštího roku typu Fallout 76, Tom Clancy’s The Division 2, Kingdom Hearts 3, Devil May Cry 5, Battlefield V, Metro Exodus a Shadow of the Tomb Raider.

Microsoft během tiskové konference také oznámil zdvojnásobení počtu vývojářských studií přidáním pěti kreativních týmů do rodiny Microsoft Studios. Mezi nové investice patří založení zbrusu nového studia The Initiative, akvizice Playground Games a dohoda o společném záměru o získání studií Ninja Theory, Undead Labs a Compulsion Games.

Microsoft na E3 oznámil, že zdvojnásobí počet herní studií

Během akce byly dále představeny nové hry z katalogu Xbox Game Pass včetně Forza Horizon 4, Fallout 4, Tom Clancy’s The Division a The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, ale i několik nových ID@Xbox her, které budou v nabídce dostupné v den jejich premiéry.

Microsoft představil i několik nových inovací, třeba FastStart a plány týmu Microsoft Gaming Cloud vyvinout streamovací službu pro hry, která zpřístupní kvalitu konzolového hraní na jakémkoli zařízení.

 Tagy: Microsoft  Xbox E3 2018  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.