S novou grafikou GeForce The Crew 2 zdarma a nové ovladače pro hru Vampyr
autor: Mirek Kočí , publikováno 5.6.2018

Společnost NVidia upozorňuje na obnovenou dostupnost grafických karet, ke kterým přidává zdarma hru The Crew 2. Zároveň dnes uvolnila nové Game Ready ovladače pro hry Vampyr a Jurassic World Evolution.

V rámci kampaně „Join the Crew“ (Přidej se k partě The Crew) získají hráči, kteří si zakoupí do 3. července grafické karty GeForce GTX 1080 Ti, GeForce GTX 1080 nebo jimi osazený herní stolní počítač či notebook, hru The Crew 2 PC Standard Edition.+

Krom toho výrobce oznámil dostupnost nových Game Ready ovladačů pro tituly Jurassic World Evolution a Vampyr. Jurassic World Evolution je simulátor zábavního parku s dinosaury. Hra vám umožní starat se o vaše mazlíčky, takže je budete krmit a pečovat o jejich zdravotní stav. Stejně můžete nasednout do auta či helikoptéry, v nichž vám bude dána do rukou uspávací puška, se kterou problémové kusy pošlete k zemi dřív, než stihnou sežrat některého z návštěvníků. Ve Vampyru hrajete za doktora Jonathana Reida, známého chirurga a specialistu na krevní transfuzi, který byl po svém návratu do Londýna proměněn v upíra. Městská akce od autorů Life is Strange sází především na propracovaný příběh a spoustu těžkých morálních voleb.

Nejnovější Game Ready ovladače 398.11 WHQL stahujte odsud.Tagy: Nvidia  Game Ready  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.