QNAP představuje bezdrátový adaptér QWA-AC260
autor: Mirek Kočí , publikováno 29.5.2018

Společnost QNAP uvedla do prodeje bezdrátový adaptér QWA-AC2600, který dokáže zvýšit flexibilitu při zavádění NAS a potenciálních dalších využití NAS.

QWA-AC2600 je 2,4/5,0GHz bezdrátový adaptér typu DBDC (Dual Band Dual Concurrent) s rozhraním PCI Express a vybavený dvěma NIC Qualcomm QCA9984, které podporují rychlosti až 2 533 Mb/s.

„Adaptér lze používat s počítači se systémem Ubuntu/Linux nebo zařízeními QNAP NAS při tvorbě bezdrátových přístupových bodů, aby další bezdrátová zařízení měla přímý přístup k datům na NAS, čímž se sníží provoz z primární bezdrátové základní stanice,“ uvádí QNAP. Podle výrobce ideální scénáře zahrnují zavedení IoT (Internet věcí), video dozorování a další. QWA-AC2600 lze používat v zařízení QNAP NAS s aplikací WirelessAP Station a pomocí aplikace Síťový a virtuální přepínač lze umožnit pokročilé funkce jako DHCP a NAT.

Dostupnost

Nové zařízení QWA-AC2600 je již nyní k zakoupení. Kompletní informace získaáte na stránkách www.qnap.com.

Klíčové specifikace QWA-AC2600: Rozhraní PCIe 2.0 ×1, IEEE 802.11a/b/g/n/ac, 2,4/5 GHz DBDC, 4 × 4 MU-MIMO, max. 2533 Mb/s, odpojitelné antény, s magnetickou základnou podstavce a držákem s úplnou výškou a specializovaným držákem (pro vybrané QNAP NAS)Tagy: QNAP  QWA-AC2600  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.