Již zítra vychází na PC a Xbox One State of Decay 2
autor: Mirek Kočí , publikováno 21.5.2018

Ti, kteří si koupili State of Decay 2: Ultimate Edition, získali čtyřdenní náskok díky předčasnému přístupu ke hře, a navíc dostali i dva balíčky s doplňkovým obsahem: Independence Pack a Daybreak Pack (dostupné později) pro obě platformy Xbox One a Windows 10. Edice Ultimate navíc obsahuje dárkový kód na stažení konzolové verze hry State of Decay: Year-One Survival Edition.

State of Decay 2 je zombie hra o přežití, kde záleží skutečně jenom na vás, jak přežijete v otevřeném postapokalyptickém světě. Dvojka je pokračováním úspěšného předchůdce. Všechno, co jste si na původní hře oblíbili, novinka vylepšuje včetně rozšířených možností správy komunity a rozšiřování vaší základny a unikátních postav přeživších, přičemž každá z nich má vlastní příběh a motivace.

Hra je navíc vybavena žádanou kooperací napříč platformami, díky čemuž můžete až s dalšími třemi přáteli bojovat společně o holý život na Xbox One nebo počítačích s Windows 10. V rámci programu Xbox Play Anywhere získáte koupí jedné digitální kopie verze pro všechny platformy, mezi kterými se můžete volně přepínat; uložené pozice, Gamerscore a Achievementy se synchronizují prostřednictvím Xbox Live.

State of Decay 2 je dostupná ve dvou edicích: Standard za odhadovanou cenu 749 Kč a Ultimate za cenu 1 299 Kč. Oficiálně hra vychází již zítra.Tagy: State of Decay 2  Windows 10  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.