Blíží se vydání definitivní edice Hitmana
autor: Mirek Kočí , publikováno 8.4.2018

Studio IO Interactive uzavřelo dohodu s Warner Bros a tak se do obchodů již brzy dostane definitivní edice Hitmana. Balení nazvané Hitman: Definitive Edition se začne prodávat 15. května, a to na PC, PS4 (Pro) a Xbox One (X).

Nová kolekce bude obsahovat naprosto vše, co do dnešní doby pro titul vyšlo, tedy všechny kapitoly, aktualizace, přídavky a dodatečné bonusy.

„Kromě veškerého doposud vydaného obsahu a aktualizací najdete v jednom balíčku také nové herní převleky pro Agenta 47 inspirované klasickými tituly od IO Interactive, jako jsou Freedom Fighters, Kane and Lynch a Mini Ninjas,“ píše se ve zprávě domácího distributora Cenega Czech.

„Hra Hitman: Definitive Edition bude obsahovat následující obsah: balíček outfitů, základní hru Hitman Season One (7 exotických lokací, jako je Paříž, Sapienza, Marrakesh, Bangkok, Colorado, Hokkaido a ICA Facility), obsah vydaný v rámci Hitman Game of the Year Edition (4 nové mise, 3 nové kontrakty, 3 unikátní zbraně k odemčení, a 3 outfity - Clown Suit, Cowboy Suit a Raven Suit), bonusovou letní epizodu, balíček Hitman: Blood Money Requiem Pack a veškeré vydané kontrakty, výzvy a herní aktualizace z Hitman Season One a the Hitman Game of the Year Edition.“

Blíží se vydání definitivní edice HitmanaTagy: IO Interactive  Hitman: Definitive Edition  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
9.4.2018 11:22:12   213.211.33.xxx 21
chudák linka bude stahovat 100GB+

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: -0.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.