QNAP QcalAgent umožní centrální správu více kalendářů a sdílených kalendářů
autor: Mirek Kočí , publikováno 7.3.2018

Společnost QNAP uvedla beta verzi aplikace QcalAgent, která podporuje kalendáře Google a Outlook a může se synchronizovat pomocí CalDAV. Uživatelé mohou centrálně spravovat osobní a pracovní plány a vylepšit skupinové řízení času sdílením kalendářů, zvaním hostů a přikládáním souborů k událostem. QcalAgent také podporuje snímky a zálohy pro předcházení ztráty dat.

„QcalAgent jako centrum pro řízení času umožňuje konsolidovat větší počet online kalendářů a pomáhá uživatelům efektivně spravovat a sledovat jejich plány,“ uvedla Christine Wang, produktová manažerka společnosti QNAP. „Všechny plány a přiložené soubory jsou bezpečně uloženy na soukromém cloudu v NAS.“

Kromě sledování osobních událostí podporuje QcalAgent sdílené kalendáře, které napomáhají při týmové práci a organizaci skupinových událostí. Aplikace uživatelům umožňuje přikládat soubory k událostem z počítače nebo NAS a sdílet je s ostatními. Navíc integruje aplikaci Qcontactz, aby uživatelé mohli rychle zvát hosty.

QcalAgent automaticky zaznamenává všechny změny provedené v kalendářích pomocí snímků. Uživatelé mohou rychle zkontrolovat historii revizí a zvolit určitou verzi kalendáře k obnově. Obsah kalendáře lze také exportovat do souboru .ics. Uživatelé mohou také uspořádat plánované zálohy do jiného zařízení NAS, aby měli jistotu, že jsou plány v bezpečí.

QcalAgent Beta je nyní k dispozici v QTS App Center.

Požadavky na systém:

  • QNAP NAS s QTS 4.3.3 (nebo novější).
  • Container Station v1.7.2415 (nebo novější) je třeba nainstalovat, ještě než začnete používat QcalAgent.
  • Pro optimální uživatelské prostředí doporučujeme používat nejnovější verzi prohlížeče Google Chrome, Safari, Microsoft Edge nebo Firefox.

QNAP QcalAgent umožní centrální správu více kalendářů a sdílených kalendářůTagy: QNAP  QcalAgent Beta  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.