Seniorské véčko Doro 6050 v prodeji
autor: Mirek Kočí , publikováno 23.2.2018

Nabídku snadno ovladatelných telefonů pro seniory na českém trhu obohatilo Doro 6050. Jedná se o véčko s velkým displejem a snadno ovladatelnou klávesnicí. K dostání je novinka ve dvou barevných provedeních.

„Toto véčko je ideální pro uživatele, kteří chtějí jednoduchý telefon, ale přitom odmítají slevit z elegantního designu,“ říká Jitka Fürst, zastupující společnost Doro. Podle ní véčka patří mezi nestárnoucí telefony: snadno se drží, displej mají přirozeně chráněný a hovor lze přijmout jednoduše otevřením.

Nové Doro 6050 je navíc osazené externím displejem, který bez nutnosti otevření umožňuje zjistit přesný čas nebo poznat, kdo volá. Uživatele upozorňuje také na příchozí SMS nebo indikuje proces nabíjení. Díky vestavěnému asistenčnímu tlačítku je pak snadné přivolat telefonem pomoc v případě nouze.

Seniorské véčko Doro 6050 v prodeji

Telefon je vybavený 3Mpx fotoaparátem, rádiem i praktickou svítilnou. Podobně jako ostatní modely Doro je i 6050 doplněný praktickým nabíjecím stojánkem, protože připojení standardního nabíjecího kabelu může být pro osoby se zrakovým i hmatovým omezením ztížené. Mobil se vyznačuje také líbivým designem, kterého si v loňském roce všimla porota Red Dot Awards a ocenila ho za produktový design.

Doro 6050 Graphite White s externím displejem se prodává za 1 799 Kč. Dostupný je mobil u vybraných prodejců (Alza.cz, CZC.cz, Mall.cz, Electro World, Smarty a postupně u dalších).Tagy: Doro 6050  Doro  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
25.2.2018 23:57:37   89.102.122.xxx 00
Opět seniorský... Normální véčko najít je umění, zvlášť pokud je požadavek české menu

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.