Nová přenosná Hi-Res sluchátka Pioneer SE-MHR5
autor: Mirek Kočí , publikováno 13.2.2018

Pioneer začal v České republice prodávat nová sluchátka pro náročnější. SE-MHR5 jsou osazena 40mm měniči a mají udávaný frekvenční rozsah 7 Hz až 50 000 Hz. Navíc jsou vhodná na cesty kvůli skládací konstrukci. Mobilnímu provedení odpovídá i nízká hmotnost 240 gramů.

Sluchátka SE-MHR5 splňují standardy Hi-res audio, a jsou k dostání v kabelovém provedení, které zachovává zvuku originální charakter bez ztrát způsobených bezdrátovým přenosem. Vestavěné reproduktory mají průměr 40 mm a zprostředkují uživatelům zvuk při maximální citlivosti 102 dB.

Vzhledem k tomu, že mnozí je budou chtít využít pro poslech ze specializovaného hi-res přehrávače, najdete v balení jak kabel s nejpoužívanějším 3,5mm konektorem, tak i kabel s 4pinovým 2,5milimetrovým jackem pro symetrické zapojení, při kterém je každý kanál samostatně uzemněn.

Nová přenosná Hi-Res sluchátka Pioneer SE-MHR5 Nová přenosná Hi-Res sluchátka Pioneer SE-MHR5

SE-MHR5 mají skládací provedení on-ear, což znamená, že při poslechu je budete mít položeny na uších, nebudou je tedy celé obklopovat. Sluchátka lze díky jejich velikosti v neaktivním stavu nosit pohodlně na krku, nebo je můžete složit do přiloženého ochranného pouzdra.

Sluchátka jsou vyráběny v černém provedení a na našem trhu k dostání za doporučenou koncovou cenu 6 490 Kč.

Nová přenosná Hi-Res sluchátka Pioneer SE-MHR5Tagy: SE-MHR5  Pioneer  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.