StreamOn od T-Mobile je v době olympiády jen za 49 Kč
autor: Mirek Kočí , publikováno 8.2.2018

Za akčních 49 Kč na měsíc si mohou zákazníci aktivovat službu StreamOn, která umožňuje přehrávat neomezeně hudbu a video prostřednictvím podporovaných aplikací bez čerpání datového balíčku. Zvýhodněná cena je platná pro aktivace od 9. do 25. února, tedy v období olympijských her.

Všichni nefiremní zákazníci T-Mobile tak mohou například kdekoliv sledovat Český olympijský tým na Hrách v jihokorejském Pchjongčchangu prostřednictvím operátorovy aplikace Mobilní TV, která ve své programové nabídce zahrnuje také sportovní kanály ČT Sport, Eurosport 1 a Eurosport 2. Z audio aplikací v balíčku StreamOn fanoušky olympijských sportů potěší aplikace iRozhlas. Český rozhlas chystá v aplikaci po dobu olympiády speciální stanici, která se událostem na sportovištích v Pchjongčchangu bude věnovat. Úplný výpis podporovaných aplikací StreamOn je k dispozici na t-mobile.cz/streamon.

StreamOn od T-Mobile je v době olympiády jen za 49 Kč

StreamOn za akční cenu lze aktivovat v období od 9. do 25. února, cena je pro paušální zákazníky platná jak pro probíhající zúčtovací období (účtuje se poměrná část), tak pro jedno další následující zúčtovací období. U Twist karet je cena platná pro jedno období, tzn. 30 dnů. Po skončení akční nabídky bude služba automaticky obnovena za plnou cenu (249 Kč), pakliže si ji zákazník na základě upozornění nezruší.

Mobilní televizi si mohou aktivovat všichni paušální zákazníci T-Mobile a to na dobu už od 1 měsíce. Využití aplikace Mobilní TV je zároveň v ceně všech tarifů T-Mobile TV.

Zdroj: T-MobileTagy: T-Mobile  StreamOn  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.