V prodeji je unikátní router Asus Blue Cave
autor: Mirek Kočí , publikováno 8.2.2018

Asus začal v Česku prodávat bezdrátový router Blue Cave, který zaujme zajímavým vzhledem bez vnějších antén a s otvorem uprostřed těla.

Router standardu AC2600 WiFi založený na technologii Intel Connected Home nabízí vysoký výkon i po připojení mnoha různých zařízení s přenosovou rychlostí až 1 733 Mb/s v rychlejším pásmu WiFi ac. Novinku pohání čipová sada Intel Home WiFi, disponuje zabezpečením na úrovni podnikových řešení díky technologii AiProtection a integrovanými službami IoT, Amazon Alexa a IFTTT.

Blue Cave také poskytuje snadné ovládání bez PC prostřednictvím mobilní aplikace pro zařízení Android a iOS a obsahuje i funkci pokročilé rodičovské kontroly, která umožňuje uživatelům sledovat používání internetu v rodině a také nastavit, v jakém čase mají jednotliví členové domácnosti přístup na internet a také jaké aplikace mohou používat.

Aby byla ochrana ještě komplexnější, zahrnuje Blue Cave zdarma software Trend Micro Mobile Security pro dvě mobilní zařízení a Trend Micro Titanium Antivirus + pro dva počítače se systémem Windows. Pokyny pro získání softwaru jsou součástí balení routeru. Tato nabídka je dostupná do 31. Prosince letošního roku.

Asus Blue Cave, který se v ČR prodává za 6 499 Kč s DPH, získal ocenění Computex Best Choice Golden Award za rok 2017.

V prodeji je unikátní router Asus Blue Cave

 

 Tagy: Blue Cave  Asus  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.