Zapojte se do ultimátní battle royale bitvy a vyrazte na okruhy s novými baleními konzolí Xbox One
autor: Mirek Kočí , publikováno 7.2.2018

Titul PlayerUnknown’s Battlegrounds od svého vydání dosahuje fantastických výsledků, na rodině konzolí Xbox One se do bitev zapojilo už více než 4 miliony hráčů. I proto Microsoft představil nové balení konzole Xbox One S PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Nový bundl obsahuje konzoli Xbox One S s 1TB pevným diskem a bezdrátovým ovladačem, kód na stažení PlayerUnknown’s Battlegrounds, zkušební konto Xbox Live Gold na 14 dní a měsíční předplatné služby Xbox Game Pass.

Balení konzole Xbox One S PlayerUnknown’s Battlegrounds bude dostupné u vybraných prodejců od 20. února za odhadovanou maloobchodní cenu 7 699 Kč.

V Česku a na Slovensku bude brzy dostupné i exkluzivní balení konzole Xbox One X s hrou Forza Motorsport 7 za cenu 13 499 Kč. Balení obsahuje nejvýkonnější konzoli na trhu Xbox One X, bezdrátový ovladač, kód na stažení hry Forza Motorsport 7, zkušební konto Xbox Live na 14 dní a měsíční předplatné služby Xbox Game Pass.

Zapojte se do ultimátní battle royale bitvy a vyrazte na okruhy s novými baleními konzolí Xbox OneTagy: PlayerUnknown’s Battlegrounds  Xbox One S  Xbox  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
8.2.2018 09:52:20   176.10.43.xxx 13
to by ma zaujimalo, či autor článku (a teraz nemyslim len pct) dostane extra prémie, ked pred "xbox one x" napíše "nejvýkonnejšia konzola na trhu"

čo sa ceny týka, trošku drahé ne? "staršie" bundle xbox s 1gb 250e (6300czk), pubg samotné 30e (760czk). Ale radšej si počkám na túto drahšiu "spešl" edíciu, viac penazí za rovnako muziky

zaujimavé je tiež to, že alza už predáva spomínaný bundle xbox one x a ešte k tomu hru halo za 508e (12 800czk) (kamoš to kupoval cca 2 týždne dozadu)

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.