Technologie QNAP vQTS je dostupná pro NAS TS-x77 Ryzen
autor: Mirek Kočí , publikováno 29.1.2018

QNAP Systems představuje novou virtualizační technologii „vQTS“, která umožňuje provozovat na zařízeních NAS řady TS-x77 s čipy AMD Ryzen větší počet virtuálních systémů QTS. Zároveň také poskytuje výhody pro segregaci zdrojů a zároveň přináší úspory energie, nákladů a fyzického prostoru.

Řada TS-x77 nabízí virtualizační řešení pro budování virtuálních prostředí pro více operačních systémů v jednom zařízení typu NAS. Kromě virtuálních počítačů se systémem Windows, Linux, UNIX a Android mohou nyní uživatelé hostovat více virtuálních strojů QTS a využít většího uživatelského potenciálu.

Každý vQTS je nezávislý a mohou jej používat různá oddělení a týmy s vlastními nastaveními práv a aplikačním prostředím. Pro každý vQTS lze také alokovat vyhrazené hardwarové zdroje (CPU, paměť, úložiště a síť) tak, aby se jejich služby vzájemně nerušily. vQTS podporuje NFS a iSCSI pro snadné připojení prostoru úložiště z jiného QNAP NAS. Uživatelé tak mohou ke zpracovávání dat a běh aplikací používat výkonný NAS a potom ukládat data na připojeném NASu. Každý vQTS navíc poskytuje přístup na QTS App Center.

Dostupnost

vQTS je nyní dostupný pro zařízení TS-1277-1700-64G, TS-877-1700-16G a TS-677-1600-8G. Pro vytvoření vQTS je nutná aplikace Virtualization Station.

Technologie QNAP vQTS je dostupná pro NAS TS-x77 RyzenTagy: AMD Ryzen  QNAP Systems  vQTS  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.