DeepCool nabídne stylovou E-ATX PC skříň New Ark 90
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 26.1.2018

Hledáte nevšedně a elegantně vyhlížející skříň s dostatkem prostoru pro skříně E-ATX, disky a high-endové grafické karty? Pak by vás mohla zaujmout nová stylová PC skříň New Ark 90 od společnosti DeepCool.

Tato skříň sází nejen na vzhled, kterému dominuje výřez z temperovaného skla s LED páskem na čelním panelu a celoplošná prosklená bočnice s tónováním. Kromě prostoru pro komponenty se můžeme také těšit na systém vodního chlazení procesoru předinstalovný ve skříni. Jedná se o speciální edici chladiče Captain využívající 280mm. Skříň je také vybavena třemi 140mm RGB ventilátory vertikálně umístěnými pod bočnici. Na zadním panelu je umístěný také další 140mm ventilátor. Celkově lze ale skříň osadit systémem vodního chlazení až se 360mm radiátorem.

DeepCool nabídne stylovou E-ATX PC skříň New Ark 90

V interiéru je dostatečný prostor pro základní desky formátu E-ATX a menší. Limitem pro grafické karty je délka 310 při horizontálním zapojení. Grafiky však lze zapojit také ve vertikální poloze, kdy mohou mít délku až 400 mm. Pro disky jsou připraveny 3 pozice 3,5" formátu (které lze osadit také 2,5" disky) a další tři 2,5" pozice najdeme zezadu na držáku základní desky. Napájecí zdroj může mít délku až 200 mm a chladiči procesoru je vyhrazen prostor 186 mm. 

DeepCool nabídne stylovou E-ATX PC skříň New Ark 90

Celkové rozměry skříně činí 530 × 232 × 545,5 mm. Skříň je robustní kvůli využití kombinace SGCC oceli, temperovaného skla a plastu, díky čemuž dosahuje na čistou hmotnost přes 14 kg. Na vrchu New Ark 90 nadjeme samozřejmě také I/O panel vybavený dvěma porty USB 3.0, dvojicí audio konektorů a manuálním přepínačem nasvícení. 

DeepCool nabídne stylovou E-ATX PC skříň New Ark 90

Prodej New Ark 90 by měl být zahájen v únoru s cenovkou 299,99 dolarů. U nás by se cenovka skříně osazené AiO vodním chladičem mohla vyšplhat až na cca 7 400 Kč.

DeepCool nabídne stylovou E-ATX PC skříň New Ark 90

Zdroj: 1, 2Tagy: DeepCool  New Ark 90  PC skříň  case  E-ATX  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.