V prodeji je nová outdoorová kamera Niceboy VEGA 5 POP
autor: Mirek Kočí , publikováno 27.11.2017

Akční kamera od společnosti Niceboy je vybavena dotykovým LCD displejem s úhlopříčkou 2,45 palce. Přichází s řadou možností výběru rozlišení v čele s interpolovaným 4K/24 fps, nebo nativním 2K/30 fps videem, fotografie pořizuje v kvalitě až 16 Mpx. Zabudovaný WiFi modul umožňuje ovládání kamerky pomocí aplikace v mobilním telefonu či tabletu.

Kromě zmiňovaného 4K a 2K videa je možnost také natáčet v rozlišení Full HD (60/30 fps), HD (120/60/30 fps) a dalších režimech. Ustálené záběry zajišťuje kombinace optické a elektronické stabilizace. Zvuk je nahráván rovnou do stereo formátu. Kamera umožňuje pořizování časosběrných videí nebo zpomalené záběry (slow motion), aniž by bylo zapotřebí post-produkční úprav. Je zde také možnost využití širokoúhlého objektivu (170°), díky němuž jsou záběry pořizovány s efektem “rybího oka”. K dispozici je také aqua mód pro lepší záběry pod vodou a možnost přetočení displeje, kterou lze v případě potřeby využít jako černou skříňku do auta.

Základní výbava

Součástí vybavení jsou speciální dvířka pro dotykové ovládání s vodotěsným pouzdrem (až do třiceti metrů) případě ovládání kamery v horších podmínkách, dálkové ovládání, sada úchytů na řídítka, helma, baterie, nabíjecí kabel, jistící lanko a jiné. V základním balení také naleznete vícejazyčný návod včetně toho českého.

Outdoorovou kameru Niceboy VEGA5 POP lze koupit za 4 990 Kč s DPH.

V prodeji je nová outdoorová kamera Niceboy VEGA 5 POPTagy: Niceboy  VEGA5 POP  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.