Známe data vydání DLC pro Wolfenstein 2: The New Colossus
autor: Mirek Kočí , publikováno 14.11.2017

Vydavatelství Bethesda prostřednictvím přehledné infografiky oznámilo, kdy se dočkáme tří DLC pro střílečku Wolfenstein 2: The New Colossus. Veškerý dodatečný obsah vyjde pod souhrnnou značkou The Freedom Chronicles.

Nejdříve (14. prosince) přijde na řadu přídavek The Adventures of Gunslinger Joe. 30. ledna bude následovat DLC The Diaries of Agent Silent Death a v březnu se dočkáme rozšíření The Amazing Deeds of Captain Wilkins. Důležitá informace: herní doba všech tří DLC přesáhne 9 hodin.

Jednotlivá rozšíření budou k zakoupení jednotlivě, jejich cenu v tuto chvíli ale ještě neznáme. Každopádně kdo si za 25 eur zakoupil již dostupný Season Pass, nic řešit nemusí, neboť chystané přídavky se stanou jeho součástí.

The New Colossus dějově přímo navazuje na The New Order z roku 2014. Notorický likvidátor nacistů BJ Blazkowicz přežil souboj s generálem Deathsheadem a probouzí se v roce 1961, aby zjistil, že jeho milovaná Anya čeká dvojčata.

I tentokrát vás čeká likvidace nacistů a jejich zrůdných robotických výtvorů, řada zbraní, z nichž některé můžete nosit v každé ruce, výrazné postavy nebo pestré lokace. Podíváte se do New Orleans, další lokality pak zahrnují město Roswell v Novém Mexiku nebo Manhattan po dopadu atomové bomby. Jak už víme z časů The New Order, právě atomovka shozená na New York zapříčinila kapitulaci USA během války.

Známe data vydání DLC pro Wolfenstein 2: The New ColossusTagy: Bethesda  Wolfenstein 2: The New Colossus  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.