V Česku se začaly prodávat smartwatch Fitbit Ionic
autor: Mirek Kočí , publikováno 16.10.2017

Přední světový výrobce wearables, společnost Fitbit, dnes zahájila prodej svých prvních chytrých hodinek Fitbit Ionic na tuzemském trhu za doporučenou cenu 9 390 Kč.

Hodinky jsou vybaveny SpO2 snímačem, který v budoucnu umožní měřit např. spánkovou apnoe, vestavěným GPS senzorem, sadou dynamických sportovních tréninků, vylepšeným měřením srdečního tepu a voděodolností do hloubky 50 metrů.

Navíc také podporují bezkontaktní platby, chytré notifikace a celou řadu populárních aplikací a designových skinů, které si lze stáhnout v obchodě Fitbit App Gallery. Samozřejmostí je vestavěný hudební přehrávač, u baterie potom výrobce tvrdí, že poskytne výdrž na jedno nabití minimálně po čtyři dny. Nechybí ani funkce, na které jsou uživatelé Fitbit zařízení zvyklí, tedy automatické rozpoznání sportovní aktivity a analýza spánku na základě tepové frekvence uživatele.

V Česku se začaly prodávat smartwatch Fitbit Ionic

Pozornost si zaslouží i unibody konstrukce z hliníku, která dává hodinkám luxusní vzhled. Displej Fitbit Ionic se chlubí jasem 1000 nitů a rozlišením 348 × 250 pixelů. Proti poškrábání je chráněn tvrzeným sklem Gorilla Glass 3. Pro data, tedy aplikace či hudbu, je připraveno úložiště v kapacitě 2,5 gigabajtu.

Chytré hodinky v současné době nabízí na tuzemském trhu hned několik prodejců.Tagy: Fitbit Ionic  Fitbit  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
17.10.2017 11:15:46   213.180.34.xxx 20
Případní zájemci prosím kontrolujte stránky Fitbitu a čekejte na update OS toho zařízení, protože Fitbit nasekal do firmwaru tolik bugů, že by se za to nemusel stydět ani iOS 11.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.