Samsung otevírá novou prodejnu v OC Chodov
autor: Mirek Kočí , publikováno 10.10.2017

Společnost Samsung zítra slavnostně otevírá v Praze v centru Chodov již sedmou značkovou prodejnu. Pro návštěvníky bude připraven bohatý program včetně karikaturisty, hudby a drobného občerstvení. Pro prvních 50 návštěvníků je připravena speciální nabídka smartphonu Galaxy S7 za cenu 9 990 Kč, tedy o 4 000 Kč levněji než je běžná cena.

První dvacítka návštěvníků také může využít 50% slevu na vybrané soundbary a 10% slevu na všechny modely televizorů. V termínu od 11. do 18. října platí navíc exkluzivní sleva 20 % na nákup Gear S3 pro všechny zákazníky prodejny.

Nová značková prodejna Samsungu nabídne ucelené portfolio mobilních telefonů, tabletů, příslušenství a televizorů. K dispozici bude zákazníkům kromě vyškolených prodejců také servisní konzultant pro technické dotazy, diagnostiku či aktualizace mobilních zařízení. Vyzkoušet si návštěvníci budou moci i 4D virtuální realitu prostřednictvím zařízení Samsung Gear VR v kombinaci s pohyblivým křeslem.

Prodejna bude otevřena každý den od 9 do 21 hodin.

Samsung otevírá novou prodejnu v OC ChodovTagy: Samsung  OC Chodov  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
11.10.2017 12:28:11   165.225.72.xxx 00
Takhle vypadajici prodejnu uz tam maji mnoho let. Takze druhou asi otevirat nebudou. Nepujde nahodou jen (jako u mnoha dalsich firem) o stehovani prodejny do noveho kridla Katedraly konzumu (s vyssim najmem)?

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.