Reproduktor EVOLVEO Armor GT7 v prodeji
autor: Mirek Kočí , publikováno 26.9.2017

V nabídce společnosti Evolveo se zabydlel další bezdrátový reproduktor. Konkrétně se jedná o model Armor GT7, který byl údajně navržen tak, aby odolal nepříznivým podmínkám, ale zároveň poskytl i slušný zvukový zážitek.

Nový outdoorový reproduktor Armor GT7 stojí na vrcholu řady Armor. Svým zákazníkům nabízí výkon 20 W, splňuje podmínky IP54, je tedy odolný stříkající vodě a dešti, zvuk přenáší bezdrátově pomocí Bluetooth 4.2 EDR a přítomna je i možnost připojení zvukovým kabelem zakončeným 3,5mm jackem. Samozřejmostí je integrovaný MP3 přehrávač a podpora microSD kartet o kapacitě až 64 GB.

Armor GT7 je možné využít i jako handsfree sadu. Příchozí telefonní hovor lze přijmout stisknutím jednoho tlačítka. Reproduktor má rovněž integrovaný mikrofon a tlačítka pro úpravu hlasitosti. Při hovoru tedy není nutné vytahovat mobilní telefon z kapsy nebo batohu. Akumulátor reproduktoru má kapacitu 4 400 mAh a slušné výdrži napomůže i funkce automatického vypínání.

Outdoorové reproduktory EVOLVEO Armor GT7 (černé barevné provedení) a GT8 (černý s modrou mřížkou) jsou v obchodech dostupné za cenu 1 399 Kč včetně DPH.

Reproduktor EVOLVEO Armor GT7 v prodejiTagy: Armor GT7  EVOLVEO  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.