Bose SoundLink Micro: malý a odolný reproduktor
autor: Mirek Kočí , publikováno 20.9.2017

Do prodeje zamířil dosud nejmenší Bluetooth reproduktor společnosti Bose. Už jeho provedení zaobleného silikonového čtverce o hraně menší než 10 cm, tloušťce přibližně 3,5 cm a hmotnosti 290 gramů s pružným klipsem pro uchycení k opasku, batohu nebo na řídítka kola, napovídá, že ho nezaskočí ani náročné podmínky. Odolný je proti nárazům i pádům a také proti úplnému ponoření.

Testován byl tak, aby odolal úplnému ponoření do mýdlové, chlorované, a dokonce slané vody. Bezstarostný poslech umožňuje také jeho prachotěsné provedení, kterému nevadí ani jemný písek. Kromě toho je připraven i na obě strany teplotních extrémů – na vysoká horka v létě i mrazy v zimě na horách.

Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie zásobuje nově vyvinuté miniaturní pasivní měniče energií až po dobu 6 hodin. Pro komunikaci s uživatelem o základních funkcích a stavu baterie využívá jednoduché anglicky mluvené hlášky a díky vestavěnému mikrofonu ho lze využít také jako hlasité handsfree. Pro snadné párování s okolními zařízeními lze využít také technologii NFC a služeb digitálních asistentů Siri nebo Google.

Bose SoundLink Micro: malý a odolný reproduktor

Díky tomu, že Bose SoundLink Micro plně podporuje komunikaci s aplikací Bose Connect, je možné propojit současně dva přístroje do jednoho stereo celku, kdy bude každý z nich přehrávat jeden kanál, nebo využít party módu, při kterém přehrávají oba přístroje stejný zvuk. Takto je možné rozvést hudbu v rámci dosahu Bluetooth například současně do dvou místností.

Barvy a dostupnost v ČR

Nový SoundLink Micro je vyráběn ve třech barvách – černé, půlnoční modré a oranžové barvě. První kusy budou na evropském trhu k dispozici na konci září za 119,95 eur. O tom, zda bude tato novinka uvedena na český trh, není zatím rozhodnuto.

Bose SoundLink Micro: malý a odolný reproduktorTagy: Bose  SoundLink Micro  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.