Powerbanka Trust OMNI s USB-C a Quick Charge 3.0
autor: Mirek Kočí , publikováno 23.8.2017

Výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení Trust představuje powerbanku OMNI. Ta nabízí kapacitu 10 000 mAh, konektor USB-C a vysokorychlostní nabíjení Quick Charge 3.0.

Trust OMNI má rozměry 138 × 63 × 22 mm a hmotnost 277 gramů. Je vyvedena v matných odstínech šedé. Její decentní vzhled doplňuje tlačítko pro zapnutí a LED indikující stav baterie, případně probíhající napájení. Umožňuje rychlé nabíjení prostřednictvím portu USB-C s hodnotami 3 A / 15 W, resp. portu USB s integrovanou technologií Quick Charge 3.0 s výstupem až 18 W nebo nabíjení nekompatibilních zařízení standardním výstupem 2,4 A / 12 W. Zpětné nabíjení powerbanky je realizováno přes USB-C, resp. micro-USB s nabíjecím proudem 2,5 A. Samozřejmostí je ochranný systém pro bezpečné a rychlé nabíjení.

Kapacita 10 000 mAh ukrytá v pěti 2 000mAh článcích poskytuje energii pro až 40 hodin provozu mobilních telefonů a až 15 hodin provozu pro tablety, v závislosti na typu zařízení. Kromě dodatečné energie disponuje také praktickou svítilnou.

Trust OMNI je dostupná za doporučenou koncovou cenu 1 099 Kč s DPH. Součástí balení jsou kabely micro-USB a USB-C.

Powerbanka Trust OMNI s USB-C a Quick Charge 3.0Tagy: Trust  OMNI  Trust OMNI  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.