K Honoru 9 nyní zdarma chytrý náramek Honor Band 3
autor: Mirek Kočí , publikováno 8.8.2017

Na období od 8. do 31. srpna přichystala značka Honor skvělou akci spojenou s nákupem své nové vlajkové lodi Honor 9. Každý, kdo si do konce srpna telefon pořídí, dostane k němu jako dárek chytrý náramek Band 3 v hodnotě 1 829 Kč.

Honor 9 se pyšní skleněnými zády s 3,5D zakřivením a originálním efektem odrážení světla. Telefon disponuje duálním fotoaparátem v kombinaci 20Mpx a 12Mpx snímače, který je doplněný přední osmimegapixelovou selfie kamerkou.

Spolehlivá a rychlá čtečka otisků prstů je nově umístěná na přední straně telefonu pod Full HD displejem. Novinku pohání procesor Kirin 960, kterému ke špičkovému výkonu pomáhají 4 GB RAM. Jako systém byl zvolen Android 7.0 Nougat s vyladěnou nadstavbou uživatelského prostředí EMUI 5.1.

 

K Honoru 9 nyní zdarma chytrý náramek Honor Band 3 K Honoru 9 nyní zdarma chytrý náramek Honor Band 3 K Honoru 9 nyní zdarma chytrý náramek Honor Band 3

Chytrý náramek Honor Band 3 má zabudovaný senzor měření srdečního tepu nebo krokoměr. Kromě chůze monitoruje běh a plavání, je taik vodotěsný až do 50 m hloubky. Po bluetooth spárování s telefonem upozorňuje také na příchozí hovory, zprávy nebo ukazuje notifikace navolených aplikací, jako jsou například Facebook, Hangouts nebo Instagram.

Doporučená cena Honoru 9 je 12 990 Kč. Akce platí u všech autorizovaných prodejců a u operátora O2 vyhradně v online prodeji.

K Honoru 9 nyní zdarma chytrý náramek Honor Band 3Tagy: Honor  Honor 9  Honor Band 3  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.