Rodina all-in-one počítačů od HP se rozrostla o dvě nová zařízení
autor: Mirek Kočí , publikováno 26.7.2017

HP dnes představilo dva nové počítače Pavilion All-in-One (AiO). Ty svou univerzálností cílí především na běžné uživatele, kteří hledají stylového domácího pomocníka pro práci i zábavu. Oba desktopy budou k dostání ve dvou variantách – s 24" a 27" Full HD IPS (dotykovými) displeji v rozlišení až 4K s tenkými rámečky.

Vše běží na nejnovějším hardwaru, který lze doplnit například samostatnou grafikou. K zlepšení celkového výkonu a svižnějšímu chodu operačnímu systému přispívá i minimum předinstalovaného softwaru, který HP zredukovalo na přání zákazníků. Pro výborné zvukové podání jsou tato zařízení už tradičně vybavena reproduktory Bang & Olufsen Play se stylovým látkovým potahem.

Příjemným detailem je praktická vyskakovací webkamera, která se k této generaci AiO vrátila s ohledem na soukromí uživatelů. Tyto stroje se drží filozofie rodiny HP Pavilion a jsou postaveny tak, aby vydržely i náročnější zacházení. V jejich konstrukci proto nechybí hliník a další kovy a praktický pant, který je výborný i po ergonomické stránce, prošel náročnými testy pro co nejvyšší odolnost.

Obě zařízení budou v České republice dostupná od září. Cena 24palcové varianty bude začínat na 23 990 Kč, za 27palcový model zaplatíte 25 990 Kč.

Rodina all-in-one počítačů od HP se rozrostla o dvě nová zařízeníTagy: Pavilion All-in-One  HP  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.