K Samsungu Galaxy S8 / S8+ dostanete dárky v hodnotě 3 498 Kč
autor: Mirek Kočí , publikováno 19.6.2017

Samsung připravil pro zákazníky v České republice speciální letní nabídku. Při nákupu prémiových modelů Galaxy S8 a S8+ získají jako dárek užitečný cestovatelský set – stříbrnou powerbanku s kapacitou 10 200 mAh v hodnotě 1999 Kč a 128GB microSD kartu v hodnotě 1 499 Kč. Akce platí u vybraných prodejců (seznam k dispozici na www.samsung-bonus.eu) od 19. června do 20. srpna nebo do vyčerpání zásob pro tuto akci.

„Léto je obdobím dovolených, a proto jsme chtěli potěšit naše zákazníky a vybavit je spolu s telefonem také powerbankou a SD kartou, aby je na jejich cestách opravdu nic nezaskočilo,“ říká Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Samsung Galaxy S8 / S8+

Nové modely Galaxy jsou unikátní svým displejem, který do sebe pojmul domácí tlačítko a vytváří tak zcela hladký a souvislý povrch. Zákazníci mají na výběr ze dvou velikostí, menší Galaxy S8 nabízí úhlopříčku 5,8 a větší Galaxy S8+ 6,2 palců. Maximální kvalitu snímků i při zhoršených světelných podmínkách, vysokou ostrost i dokonalejší zpracování zaručuje 12Mpx zadní fotoaparát se snímačem Dual Pixel, 8Mpx přední fotoaparát je pak vybaven chytrým automatickým ostřením. Doporučená maloobchodní cena Galaxy S8 je 21 999 Kč, Galaxy S8+ 24 999 Kč.

K Samsungu Galaxy S8 / S8+ dostanete dárky v hodnotě 3 498 Kč

K Samsungu Galaxy S8 / S8+ dostanete dárky v hodnotě 3 498 KčTagy: Samsung  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.