Začíná se prodávat bluetooth reproduktor Bose SoundLink Color II
autor: Mirek Kočí , publikováno 21.5.2017

Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro Českou republiku a Slovensko, představuje odolný bluetooth reproduktor SoundLink Color II. Jeho atraktivní barvy a silikonové provedení ochranné vnější vrstvy spolu s odolností proti vodě dle normy IPX4 ho předurčuje pro aktivní mladé posluchače.

Nová generace SoundLink Color II přináší oproti předchozímu provedení robustnější design, odolnost proti vodě, nové barvy a lepší zvuk. Reproduktor má velikost 13,3 × 12,7 cm × 5,7 cm a hmotnost těsně nad půl kilogramu.

O SoundLink Color II se nemusíte strachovat. Vezměte ho k bazénu, přibalte ho k věcem na vyjížďku na kole nebo víkend pod stanem. Neublíží mu postříkání vodou, drsnější zacházení, zmačknutí v batohu, ani když si na něj omylem sednete. K smartphonům či tabletům se připojuje bezdrátově pomocí bluetooth, využití technologie NFC pak umožňuje spárování se zdrojem zvuku pouhým přiblížením obou zařízení.

Začíná se prodávat bluetooth reproduktor Bose SoundLink Color II

Pokud z jakéhokoli důvodu potřebujete, můžete využít také možnost připojení kabelem s běžným 3,5mm sluchátkovým stereo konektorem. Na vestavěnou baterii vydrží hrát SoundLink Color II až 8 hodin a pro jeho opětovné nabití na plnou kapacitu slouží microUSB konektor shodný se standardem většiny dnes používaných telefonů s operačním systémem Android. K jeho dobití na cestách lze tak využít například i powerbanku.

Veškeré funkce repráčku lze ovládat buď přímo na přístroji pomocí skrytých pogumovaných tlačítek, nebo jednoduše s využitím aplikace Bose Connect, která je volně ke stažení pro operační systémy Android a iOS.

SoundLink Color II bude dostupnýici u prodejců Bose na přelomu května a června tohoto roku ve čtyřech barvách – světle modré, červené, černé a bílé za doporučenou koncovou cenu 3 790 Kč.Tagy: Bose  SoundLink Color II  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.